NATURALNE NIEMIECKIE KARMY DLA ZWIERZĄT marki ARAS produkowane są od ponad 30 lat wyłącznie ze świeżego mięsa, jak również dodatków przydatności spożywczej dla ludzi.
Producent karmy nie stosuje sztucznych barwników, konserwantów jak również polepszaczy smaków oraz żadnych odpadów poubojowych!

Zawartość czystego mięsa w oferowanych karmach mokrych wynosi dla psów ponad 92 % mięsa, a dla kotów 97 % mięsa.

Do produkcji karm producent stosuje 100 % świeżego mięsa, wyłącznie ze zweryfikowanego pochodzenia i jakości PREMIUM – MADE IN GERMANY, zgodnie z obowiązującymi standardami czystości mięsa.
Istotnym jest również, iż do produkcji karm nie przetwarzana jest mączka zwierzęca oraz kostna.
Wszystkie produkty są świeżo zapakowane. Podczas pakowania karmy szczególną uwagę zwraca się, aby pełny i świeży aromat został zachowany, aż do jej otwarcia.

ARAS od ponad 30 lat jest synonimem najwyższej jakości w branży zoologicznej, czego dowodem jest zaufanie jakim obdarzyli ich produkty hodowcy zwierząt jak również lekarze weterynarii i naturoterapeutami, potwierdzając witalność oraz zdrowie swoich zwierząt.

Jakości oparta na tradycji i doświadczeniu sprawiły, że firma ARAS stała się dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów w zakresie domowych karm dla zwierząt jakości PREMIUM, na rynku zachodnim.

ARAS poszerza bogatą gamę zdrowych i odpowiednich dla ras karm dla zwierząt domowych, charakteryzującymi się wyjątkowymi zaletami, których produkcja oparta jest wyłącznie na świeżych składnikach. Czyniąc to, ARAS konsekwentnie nie stosuje chemicznych konserwantów i podobnych sztucznych dodatków.

ARAS to GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI, która została wielokrotnie potwierdzona.

Gwarancja jakości

ARAS zgodnie z obowiązującymi „standardami czystości mięsa” używając do produkcji karmy dla psów i kotów wyłącznie mięso ze zweryfikowanego pochodzenia i jakość PREMIUM „Made in Germany”. Nie przetwarzamy mączki zwierzęcej i kostnej, lecz wyłącznie w 100% świeże mięso.

Gwarancja świeżości

Wszystkie produkty są świeżo zapakowane. Podczas pakowania zwracamy uwagę, aby pełny, świeży aromat został zachowany aż do drzwi wejściowych klienta.

Gwarancja zaufania

Nasze bezpośrednie relacje z klientami, hodowcami, lekarzami weterynarii i naturoterapeutami zajmującymi się zdrowiem zwierząt są najlepszym dowodem naszego sukcesu oraz zaufania jakim obdarzyli nasze produkty.

Witalność i zdrowie Waszych zwierząt jest wspaniałym potwierdzeniem sukcesu naszej pracy. Marka ARAS Karmy dla Zwierząt od ponad 30 lat nazwa jest synonimem najwyższej jakości w branży zoologicznej.

Jakości oparta na tradycji, doświadczeniu i entuzjazmie naszych klientów sprawiły, że firma ARAS stała się dziś jednymi z najbardziej rozpoznawalnych producentów jakości PREMIUM w zakresie karm dla zwierząt domowych.

Gwarancja produktu

Od samego początku firma ARAS poszerza bogatą gamę odpowiednich dla rasy i zdrowych karm dla zwierząt domowych, charakteryzująca się wyjątkowymi zaletami. Ich produkcja oparta jest wyłącznie na świeżych składnikach. Czyniąc to, ARAS konsekwentnie nie stosuje chemicznych dodatków, konserwantów i podobnych sztucznych dodatków.

ARAS daje odpowiedzialnym właścicielom zwierząt alternatywę dla konwencjonalnego żywienia. Stałe kontrole niezależnych instytutów są w ARAS oczywistością. Oferowane przez nas produkty podlegają rygorystycznym zasadom kontroli jakości i opuszczają naszą centralę w najlepszym i nienagannym stanie. Rezultatem jest kompleksowa gwarancja produktu, z korzyścią dla właściciela zwierzęcia i co najważniejsze dla samego pupila.

ARAS to gwarancja jakości, która została już wielokrotnie potwierdzona.

Gwarancja EKO

Gwarancją świeżości
Bez dodatków chemicznych
W 100% wyprodukowane ze świeżych składników
W 100% wyprodukowane na bazie naturalnych składników
Gwarancja i świadoma rezygnacja z przetwarzania soi i kukurydzy
Bez chemicznych barwników, atraktantów i konserwantów

Bio jakość

Staranny dobór wyselekcjonowanych, wysokiej jakości surowców, jak również delikatna obróbka składników ORGANICZNEJ JAKOŚCI, zapewniają optymalne zestawienie wartości odżywczych dostosowanych do potrzeb żywienia psa.

Bez testów

Z powodów medycznych i moralnych świadomie rezygnujemy z testów na zwierzętach. Nasza innowacyjna koncepcja żywienia psów, kotów i koni oparta jest na latach badań empirycznych. Podstawą tego jest holistyczna obserwacja złożonych mechanizmów przyczynowo-skutkowych w rzeczywistych warunkach życia zwierząt. ARAS partnerem dla ludzi i zwierząt.

BARF

Innowacyjna gama produktów odpowiednia dla rasy i zdrowego żywienia na surowo. Określenie BARF pierwszy raz zostało użyte przez amerykańską miłośniczkę psów Debbie Tripp. BARF („Biologically Appropriate Raw Food”), czyli biologicznie odpowiednia surowa dieta, powstała w odniesieniu do naturalnego pożywienia pierwotnych psów, jako drapieżców i mięsożerców. Z tego względu dieta typu BARF to dieta niezwykle wymagająca i czasochłonna. W Niemczech przyjęły się dwa terminy: „biologiczna, odpowiednia dla rasy karma surowa ” i „biologiczne, odpowiednie dla rasy karmienie surowym mięsem”.

Ważna informacja:

Odbiór dla handlowców w Centrum Logistycznym firmy ARAS w Norymberdze, a dostawa do Polski wyłącznie transportem specjalnym w temperaturze -18℃

PRO-INSECT

Wysokiej jakości, świeże mięso przydatności spożywczej stanowi podstawę niezbędnego budulca i źródła naturalnego białka dla utrzymania w zdrowiu i pełnej kondycji zwierząt domowych. Coraz częstsze jednak zastosowanie przy nietolerancji pożywienia znajduje naturalna, bezzbożowa żywność specjalnego przeznaczenia dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Hipoalergiczna sucha karma produkowana z wysokiej jakości białka owadów jest coraz bardziej na czasie. Podczas gdy wiele psów cierpi z powodu alergii pokarmowej, zapotrzebowanie na dobrej jakości proteiny Pro-Insect rośnie. To dlatego, że nie zawierają żadnych alergenów, a tym samym pokarm taki jest wyjątkowo dobrze tolerowany przez psa .

Zdrowie i witalność

Chcemy, aby Twoje zwierzę było zdrowe i sprawne. Dlatego naszą karmę dla zwierząt PREMIUM przygotowujemy wyłącznie zgodnie z następującymi zasadami:

karma dla psów i kotów jest przygotowywana wyłącznie ze 100% świeżego mięsa
bez chemicznych barwników i atraktantów
bez substancji konserwujących
bez dodatków chemicznych
nasze karmy produkowane przy użyciu delikatnego procesu witaminowego
do produkcji karmy dla psów i kotów nie używamy soi i kukurydzy
bez wypełniaczy
z gwarancją świeżości
ARAS – niemiecka jakość i potwierdzona marka